Perfectly Clear

Android için Fotoğraf ve Resim Kalitesi İyileştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 23 MB
  • Version 2.6.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Athentech
Perfectly Clear; kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde her seviyeden kullanıcını rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olup Android cihazınızda bulunan resim ve görsel dosyalarınızın iyileştirilme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir Android uyg

Perfectly Clear; kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde her seviyeden kullanıcını rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olup Android cihazınızda bulunan resim ve görsel dosyalarınızın iyileştirilme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir Android uygulamasıdır. 

Üstün özellikleri ile kullanmaktan memnun kalacağınız Perfectly Clear ile doğrudan karmaşık ve detaylı filtre, efekt ve çeşitli ayarlamalar yapmak şimdi çok kolay. Ölümsüzleştirmek istediğiniz anların görüntü kalitesini arttırmak için özellikle kalitesiz çekim, karanlık ortam gibi istenmeyen durumlarda Perfectly Clear yardımınıza koşmaktadır. Birden fazla fotoğrafı doğrudan uygulamanın arayüzünü kullanarak ekleyebilir ve işlem öncesi ve sonrası anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Fotoğrafları yükleme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın otomatik ayarını kullanmak istemezseniz manuel olarak da ayarlama yapabilirsiniz.

Hemen indir butonuna tıklayarak sahip olacağınız mükemmel uygulama ile  tüm bu düzenleme ve iyileştirme işlemlerin yapılırken fotoğrafın kalitesinden ödün verilmemekte ve fotoğrafın daha iyi görüntülenebilmesi için modifiye işlemleri yapılmaktadır. 

Daha Fazla Göster
Perfectly Clear indir
DİĞER SÜRÜMLER